Basında Reform

Basında Reform Reform Halı'nın ilk talihlisi belli oldu, kampanya tüm hızıyla devam ediyor.

Reform Halı'nın “Şanslı 1000 Sensin” kampanyası ile www.reformhali.com internet adresine tıklayan ve formu dolduranlar arasında ilk talihli belli oldu. Oldukça yüksek katılıma ulaşan kampanya tüm hızıyla devam ediyor, hediye halılar yeni şanslı sahiplerini bekliyor.

Klasikten moderne, her zevke uygun birbirinden özel ve farklı model seçeneği ile Reform Halı müşterilerine avantaj sağlayan kampanyalar sunmaya devam ediyor. “Şanslı 1000 Sensin” kampanyası ile www.reformhali.com internet sitesinde yer alan formu dolduran her bininci kişi çekilişsiz kurasız Reform Halı’dan hediye halı kazanma fırsatını yakalıyor.

İnternet sitesinin şanslı ziyaretçileri arasında ilk talihli belli oldu. İstanbul – Pendik'ten Yasemin Boz, Reform Halı Çırağan Colors Koleksiyonu'ndan hediye halı kazandı.

Kampanya, dekorasyonda Reform Halı farkını yaşatmak için tüm hızıyla devam ediyor. Şanslı 1000 olmak ve en güzel halılardan birine sahip olmak için, Reform Halı'nın www.reformhali.com internet adresine tıklamak ve formu doldurmak yeterli. Bu özel kampanya ile her bininci kişi Reform Halı'dan hediye halı kazanacak, tüm evlere Reform Halı şıklığı yansıyacak.

Şansına Güvenen Herkes Reform Halı'da Buluşuyor.

Fırsatlar bitmiyor, çekilişsiz kurasız Reform Halı şıklığı evinize geliyor. “Şanslı 1000 Sensin” kampanyası ile tüm yüzleri gülümsetecek Reform Halı şanslı ziyaretçilerini bekliyor. www.reformhali.com internet adresine tıklayan ve formu dolduran her bininci kişi bedava halı kazanma fırsatını yakalıyor.

Klasikten moderne birbirinden özel koleksiyonları ve her geçen gün artan tasarım seçenekleri ile Reform Halı’da fırsatlar bitmiyor. www.reformhali.com internet sitesinin şanslı ziyaretçileri kazançlı çıkıyor. İnternet sitesinde yer alan formu dolduran her bininci kişi çekilişsiz kurasız Reform Halı’dan bedava halı kazanıyor.

Şanslı 1000 olmak ve en güzel halılardan birine bedava sahip olmak isteyenler şansınıza güvenin, Reform Halı'nın www.reformhali.com internet adresine tıklayın ve formu doldurun. Bu özel kampanya ile her bininci kişiden biri siz olun, evinizin dekorasyonuna renk katma fırsatını kaçırmayın.

Eviniz Patchworkle renklensin.

Tasarım gücünü modanın son trendleriyle buluşturan Reform Halı, yaklaşan sonbahar günlerinde içinizi ısıtan mekanlar oluşturmaya devam ediyor. Geniş koleksiyonları ile kaliteyi ve estetiği herkesin ulaşabileceği bir hale dönüştüren Reform Halı'nın Patchwork Koleksiyonu, sıradışı dekorasyon modasını evlerinize taşıyacak.

Kadınların modaya ve şıklığa verdiği önemden esinlenerek tasarlanan Patchwork Koleksiyonu renk, desen ve gösterişi sevenlerin tam da aradığı türden... Farklı kültürleri ve zamanları yansıtan el emeği eski halıların yeniden değer kazanarak muhteşem birer tasarıma dönüştüğü Reform Halı Patchwork Koleksiyonu, detaycı yaklaşımı ile tüm dikkatleri üzerine çekecek. İlmekleri moda ile buluşturan, değişik parçaların birleşimi ile ortaya çıkan birbirinden özel halılar, tarzının tüm ayırt ediciliğiyle Reform Halı'da. Patchwork halılar, bu sezonun dekoratif aksesuarlarının adeta can damarı olacak dikkat çekici renkleri ve göz alıcı desenleri ile eviniz modaya sıra dışı ayak uyduracak.

Cesaretin, gençliğin ve yaşam enerjisinin evlerinize yansımasını istiyorsanız, Reform Halı, Patchwork Koleksiyonu tam da sizlere göre. Evinize renk katacak Reform Halı Patchwork Koleksiyonu, hayatınızda da daha büyük yer kaplayacak.

Evinizin Dekorasyonuna Renk Katın

Ev dekorasyonunun en önemli ve tamamlayıcı unsuru olan halıda kaliteyi Reform Halı ayaklarınızın altına seriyor. Reform Halı'nın, Nepal Colors koleksiyonu bu yaza renkleri ile damgasını vuruyor ve yazın canlılığını evlerinize yansıtıyor. Bir dokunuş ile yumuşaklığı ve rahatlığı hissedeceğiniz Reform Halı, yaz aylarının ışık saçan renklerini evlerinizle buluşturuyor.

Yazlıklarınız dolaplarından çoktan çıkarıldı, peki ya yazlık halılarınız evinizdeki yerini aldı mı? Reform Halı'nın yaz mevsimine uygun renk, doku ve desenler ile ister evinizde geleneksel bir tarz, isterseniz modern çizgiler yaratın. Yaz aylarının en şık dekoratif öğesi evlerinizin gözdesi Reform Halı'larınız olacak. Reform Halı'nın görünümü ile çekicilik yaratan, her alana uyum sağlayan ve evinizi sıcacık bir ortama dönüştüren halılarını evlerinizle buluşturun.
El dokuması halılardan, el dokumasından ayırt edilemeyen makine dokuması halılara kadar geniş ürün yelpazesine sahip Reform Halı evlerinize yeni bir hava ve ihtişam katacak.

Klasik Osmanlı Motiflerinin Seyrine Doyamayacaksınız

Muhteşem motif zenginliği ile yüzyıllardır en önemli sanat eserleri arasında yer alan Türk halı sanatı, Reform Halı ile dünyadaki eski önemine yeniden kavuşuyor. Değer katan halıları ile mutluluğu ayaklarınızın altına seren Reform Halı, evinizi Osmanlı motifleri ile saraya dönüştürecek.

Klasikten moderne, her zevke uygun birbirinden özel ve farklı model seçeneği ile Reform Halı evlerin vazgeçilmezi oluyor. Klasik Osmanlı motiflerinden oluşan ve el halısından ayırt edilemeyen makine halılarını Çırağan Koleksiyonu’nda toplayan Reform Halı, evinizin dekorasyonunu zenginleştiriyor. Kalitesi ile ödüllü Reform Halı, Çırağan koleksiyonu ile göz doldururken, küçük bütçeler ile evinizi yenileme fırsatını da birlikte sunuyor.

Fenerbahçe Taraftar Halıları Taraftarıyla Buluştu!

Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi, A takımı futbolcuları, Fenerium Genel Koordinatörü Sayın Aydın Kirman ve Reform Halı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Annaç’ın katılımı ile gerçekleştirilen basın toplantısıyla Fenerbahçe taraftar halıları tanıtıldı. Bu büyük buluşmaya Reform Halı’nın sponsorluğunda futbolun müthiş sihirbazı Gaultier Fayolle ise futbol şovu ile renk kattı.

28 Ocak Cuma günü gerçekleştirilen basın toplantısı ile Fenerbahçe Taraftar Halılarının 7 modeli beğeniye sunuldu. Basın toplantısının açılış konuşmasını gerçekleştiren Fenerium Genel Koordinatörü Sayın Aydın Kirman Fenerbahçe spor ürünlerinin 44 adet olan lisans anlaşması sayısına Reform Halı firması ile bir yenisini eklemenin gururunu yaşadıklarını söylerken, toplantıda söz alan Reform Halı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Annaç konuşmasında, ülkemizin hem futbolu ile hem de markalaşma efsanesi ile takdire değer Fenerbahçe Spor Kulübü’ne teşekkür ederken, Fenerbahçe taraftarlarının kendilerine yakışır kalitedeki taraftar halılarını Fenerium ve Reform Halı mağazalarından temin edebileceklerini dile getirdi.

Evinizde Reform, Hayatınızda Reform

Reform Halı büyüme yolunda attığı 6. adımı olan Çengelköy konsept mağazasının açılışını, 25 Eylül Cumartesi günü, birçok seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleştirdi. Konsept mağaza, uluslararası birçok koleksiyoncunun da yakından takip ettiği, Dünyaca ünlü Özipek Halı'nın Türkiye'deki ilk satış noktası olma özelliğini taşıyor.

Yurtdışında ülkemizi gururla temsil eden Reform Halı’nın, Amerika Halı Oscar'ları sahibi ödüllü halılarının ve Dünya markası Özipek'in ipek halılarının yer aldığı konsept mağazası 25 Eylül Cumartesi günü açıldı. Reform Halı Çengelköy Mağazası'nın açılışı Ümraniye Belediye Başkanı Sayın Hasan Can ve Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kara'nın önderliğinde gerçekleştirildi. Açılışta, Özipek Grup’un Yönetim Kurulu üyelerinden Mehmet Sarımermer, Mustafa Sarımermer, Sinpaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, Sinpaş Grup Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Ercivelek, Kiğılı Genel Müdürü Hilal Suerdem, Bahariye Halı Yönetim Kurulu üyelerinden Ahmet Topbaş, Hulusi Topbaş gibi bir çok ünlü sima bir araya geldi.

Birbirinden değerli ve etkileyici koleksiyonları ile konuklarını büyüleyen Reform Halı, Amerika Halı Oscarları olarak bilinen America's Magnificient Carpet Award ödülünü, el halısına en yakın kalitedeki ürünleri ile, iki yıl üst üste almaya hak kazanmıştı.
Açılışa katılan konuklar, klasikten moderne, zengin doku ve çizgileri bir araya getiren ödüllü Reform Halıları ve ipek halıları, farklı melodileri simgeleyen ney, perküsyon, keman, kanun ve gitar gibi enstrümanlardan oluşan canlı bir müzik dinleti ise yakından tanıma fırsatı buldular.

Evinizde Reform Halı ile Farklılaşın

Evinize değer katın, mutluluğu Reform Halı ile ayaklarınızın altına serin. Yaşam alanlarınızda değişim Reform Halı sayesinde artık çok daha kolay. Çünkü Reform Halı, eviniz için doğru halının seçiminde sizlere birbirinden özel, farklı tasarımlar sunmakta. Daha ilk bakışta Reform Halı’nın varlığı, yaşam alanlarınızda huzurlu bir atmosfer oluşturacak. Makine dokuması olmasına rağmen elle dokunmuş bir halıdan ayırt edilmemesi sayesinde ödüllendirilen Reform Halı ile siz de yaşam alanlarınızı ödüllendirin. Her zevke uygun klasikten moderne bir çok farklı model seçeneği ile sizleri bekliyor. Klasik modellerden hoşlananlar için Uşak, modern halıları tercih edenler için Himalaya, canlı renkler isteyenler için Reform Collection adıyla üç ayrı koleksiyon ve daha bir çok özel koleksiyonu ile yaşam alanlarınızın tümüne hitap edebiliyor. Kalitesi ile ödüllü Reform Halı, yaşamınızın kalitesini bir kat daha arttıracak.Türkiye’de Bursa, İzmir ve İstanbul’daki Reform Halı mağazaları ile evinizde modayı yakalayabilirsiniz. Ayrıca 212 Power Outlet mağazasında açılışa özel 12 Temmuz 2010 tarihine kadar uygulanan %20’ye varan indirimleri ile cebinizide sevindirecek.

Halıda Reform Evinize de Reform'u Getiriyor

Türk halı sektöründe 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Özipek Grubu’nun 2003 yılında kurulan ödüllü markası Reform Halı, ABD, Kanada, Almanya, Yunanistan, Belçika ve İtalya’dan sonra şimdi on seçkin koleksiyonu ile Türkiye'de.

Muhteşem motif zenginliği ve Türk düğümü olarak adlandırılan özel dokuma tekniği ile yüzyıllardır en önemli sanat eserleri arasında yer alan Türk halı sanatı, Reform Halı ile dünyadaki eski önemine yeniden kavuşuyor.

Geçtiğimiz yıllarda dünyanın en önemli halı ödülleri arasında yer alan Amerıca’s Magnificent Carpet Award (Amerika Muhteşem Halı Ödülü) ödülünü iki yıl üst üste kazanan ilk ve tek Türk makine halısı üreticisi olan Reform Halı bu ödülü dünyada ilk defa el halısı görünümlü makina halısı üretimi ile elde etti.

Halihazırda Çırağan Koleksiyonu olarak adlandırılan bu halılarda kullanılan %100 Yeni Zelanda Yünü’nden yapılan ipler birebir el halısı dokumasında kullanılan çile boyama metodlarına sadık kalınarak üretilmektedir. Özel tezgahlarda dokunan halılar tüm el halılarında uygulanan teknik ile tek tek yıkanmakta, kurutulmakta ve gerilmektedir.

Ayrıca bu koleksiyondaki halıların saçakları özel bir itina ile el düğümü atılarak tamamlanmaktadır.Bu sayede pahalı el halılarının görünümünü daha ekonomik fiyatlar ile evlerde görmek münkün olmakta.

Reform Halı'nın yan kuruluşu olduğu Özipek Halı da 1992 yılında santimetre kareye 576 (24x24) ilmek sığdırarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren ilk ve tek Türk ipek halı üreticisi olmayı başarmıştı. Daha sonra 676 (26x26), 784 (28x28) ve 900 (30x30) ilmek sıklıklarına ulaşan Özipek günümüzde 1600 (40x40) adet ilmeği 1 santimetre kareye sığdırmayı başarmıştır.

Bu haklı başarılara imza atan ailenin genç markası Reform Halı 2010 yılı başında radikal bir karar alarak Türk perakende sektörüne girmiş ve 5 ay gibi çok kısa bir sürede 8 mağazaya ulaşmıştır.  Başta Çamlıca - Çengelköy, 212 AVM, Kent Meydanı AVM gibi seçkin noktalarda showroom açan firma sadece makine halısı değil aynı zamanda en nadide el halısı ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Uzmanlar tarafından dahi el halısından güçlükle ayırt edilen kalitede ürettiği klasik Osmanlı motiflerinden oluşan makine halılarını Çırağan Koleksiyonu'nda toplayan Reform Halı'nın evinizin dekorasyonunu zenginleştirecek birbirinden özel el halı koleksiyonları da göz dolduruyor.

Reform Halı'da, modern ev dekorasyonlarının yükselen trendi shaggy halıları koleksiyonu Milano'dan, klasik motifleri günümüz makine halılarına taşıyan Gülhane Koleksiyonu'na kadar birçok seçeneği bulabileceksiniz.

Sadece makine halıları ile değil, ürettiği el halıları ile de öne çıkan Reform Halı, ipeksi yumuşaklığı ve zengin renkleri barındıran Arya Koleksiyonu'nu el halısında modern halı çizgilerini arayanlar için üretiyor. Dünyanın en iyi yünleri olarak kabul edilen Yeni Zelanda yünleri ile yoğun ipeğin kullanıldığı Elisee Koleksiyonu ile de Reform Halı, el halılarındaki kalite çıtasını yükseğe taşıyor.

Reform Halı, eviniz için doğru halının seçiminde sizlere makine halılarında Gülhane, Gümüş ve Çırağan Koleksiyonları ile, isimsiz sanatçıların eserleri olan el halılarında ise Nepal, Milano, Bolero, Arya, Beljik, Uşak ve Elisee Koleksiyonları ile birbirinden farklı tasarımlar sunuyor.

Yüzyıllardır Dünyadaki asil ailelerin saraylarında yer vermek için yarıştığı Türk halıları, Reform Halı ile artık evlerimize geliyor. Geçtiğimiz Eylül ayında en büyük ve altıncı adımı olan Çengelköy konsept mağazasını açan

Reform Halı, geniş koleksiyonları ile kaliteyi herkesin ulaşabileceği hale getirdi. Konsept mağaza, uluslararası birçok koleksiyoncunun da yakından takip ettiği, Dünyaca ünlü Özipek Halı'nın  Türkiye'deki ilk satış noktası olma özelliğini taşıyor.

Evinizde Reform, Hayatınızda Reform

Yurtdışında ülkemizi gururla temsil eden Reform Halı, Amerika Halı Oscar'ları sahibi ödüllü halılarının ve Dünya markası Özipek'in ipek halılarının yer aldığı konsept mağazası 25 Eylül Cumartesi günü açıldı. Reform Halı Çengelköy Mağazası'nın açılışı Ümraniye Belediye Başkanı Sayın Hasan Can ve Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kara'nın önderliğinde gerçekleştirildi. Açılışta, Özipek Grup’un Yönetim Kurulu üyelerinden Mehmet Sarımermer, Mustafa Sarımermer, Sinpaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, Sinpaş Grup Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Ercivelek, Kiğılı Genel Müdürü Hilal Suerdem, Küçükçalık Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Küçükçalık, Hulusi Topbaş gibi bir çok ünlü sima bir araya geldi. 

Birbirinden değerli ve etkileyici koleksiyonları ile konuklarını büyüleyen Reform Halı, Amerika Halı Oscarları olarak bilinen America's Magnificient Carpet Award ödülünü, el halısına en yakın kalitedeki ürünleri ile, iki yıl üst üste almaya hak kazananmıştı. Konsept mağaza, uluslararası birçok koleksiyoncunun da yakından takip ettiği, Dünyaca ünlü Özipek Halı'nın  Türkiye'deki ilk satış noktası olma özelliğini taşıyor.

Açılışa katılan konuklar, klasikten moderne, zengin doku ve çizgileri bir araya getiren ödüllü Reform Halıları ve ipek halıları, farklı melodileri simgeleyen ney, perküsyon, keman, kanun ve gitar gibi enstrümanlardan oluşan canlı bir müzik dinleti ise yakından tanıma fırsatı buldular.

Yurtdışında ülkemizi gururla temsil eden Reform Halı, Amerika Halı Oscar'ları sahibi ödüllü halılarının ve Dünya markası Özipek'in ipek halılarının yer aldığı konsept mağazası 25 Eylül Cumartesi günü açıldı. Reform Halı Çengelköy Mağazası'nın açılışı Ümraniye Belediye Başkanı Sayın Hasan Can ve Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kara'nın önderliğinde gerçekleştirildi.

Açılışta, Özipek Grup’un Yönetim Kurulu üyelerinden Mehmet Sarımermer, Mustafa Sarımermer, Sinpaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, Sinpaş Grup Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Ercivelek, Kiğılı Genel Müdürü Hilal Suerdem, Küçükçalık Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Küçükçalık, Hulusi Topbaş gibi bir çok ünlü sima bir araya geldi. 

Birbirinden değerli ve etkileyici koleksiyonları ile konuklarını büyüleyen Reform Halı, Amerika Halı Oscarları olarak bilinen America's Magnificient Carpet Award ödülünü, el halısına en yakın kalitedeki ürünleri ile, iki yıl üst üste almaya hak kazananmıştı. Konsept mağaza, uluslararası birçok koleksiyoncunun da yakından takip ettiği,

Dünyaca ünlü Özipek Halı'nın  Türkiye'deki ilk satış noktası olma özelliğini taşıyor.

Açılışa katılan konuklar, klasikten moderne, zengin doku ve çizgileri bir araya getiren ödüllü Reform Halıları ve ipek halıları, farklı melodileri simgeleyen ney, perküsyon, keman, kanun ve gitar gibi enstrümanlardan oluşan canlı bir müzik dinletisi ile yakından tanıma fırsatı buldular.

Reform Halı Çengelköy Konsept Mağazası Açılıyor

Dünyada ülkemizi gururla temsil eden, Amerika Halı Oscar'larını iki yıl üst üste kazanan ödüllü Reform Halıları şimdi Çengelköy'de. Dünya markası ipek halıları Özipek'in Türkiye'deki ilk satış noktasının da yer aldığı mağazanın açılışı Ümraniye Belediye Başkanı Sayın Hasan Can ile Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kara'nın ve birçok seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşecek. Büyüme yolunda attığı 6. adımı, Reform Halı Çengelköy Konsept Mağazası'nda yer alan halıların her biri görülmeye değer. Evinize halı almadan, mutlaka Reform Halı mağazalarına uğrayın.

Reform Halı'dan Evleneceklere Yüzleri Güldüren Kampanya

Halı Oscar'ı olarak bilinen America’s Magnificient Carpet Award’u üstüste iki yıl kazanan Reform Halı'nın, evleneceklerin yüzlerini kampanyası ile güldürüyor.Dünyada bir çok evi süsleyen, kalitesi ve dokumasıyla el halısından ayırt edilemediği için halı Oscar'ı olarak bilinen America's Magnificient Carpet Award'u iki yıl üstüste alan Reform Halı, yeni evlenece çiftler için düzenlediği kampanyası ile hediyeleri ile yüzleri güldürüyor. Refom Halı, mağazalarından ve satış noktalarından, 1000 TL ve 1500 TL'lik alışveriş yapan çiftlere altın bilezik ve kolye ucu hediye ediyor. Reform Halı'nın klasikten moderne bir çok zevke hitap eden kalitesi ödülleriyle kanıtlanmış halıları, Çırağan, Sultan, Milano, Butterfly gibi ustaların çizimi ile şekillenmiş kolleksiyonlarından mutlaka zevkinize uygun bir halı bulabilirsiniz.

Evlerin Yeni Gözdesi Reform Halı 212 Power Outlet'de

Halı Oscar'ı olarak bilinen America’s Magnificient Carpet Award’u üstüste iki yıl kazanan Reform Halı'nın Türkiye'deki üçüncü konsept mağazası 212 Power Outlet’de 12 Haziran Cumartesi günü saat 11:00’da açılıyor.Dünyada bir çok evi süsleyen, kalitesi ve dokumasıyla el halısından ayırt edilemediği için ödüllendirilen Reform Halı, 12 Haziran Cumartesi günü İstanbuldaki en büyük konsept mağazasını 212 Power Outlet Merkezi’nde ziyaretçilerine açıyor.Geçtiğimiz aylarda, Bursa ve İzmir’de Reform Halı konsept mağazaları açılışa özel kampanyalarla büyük ilgi ile karşılanmıştı. Klasikten moderne, renk renk, desen desen Reform Halı'lara açılışa özel tüm ziyaretçiler 39 TL'den sahip olmuşlardı.

Reform Halı Türkiye'de

"The Magnificient Carpet Award of Amerika'' ödüllü Reform Halı, Türkiye'deki ilk mağazasını Kent Meydanı'nda açmaya hazırlanıyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde dünyanın en büyük halı şovu olan Americasmart 2006 ve 2007 yıllarında ''The Magnificient Carpet Award of America''yı iki yıl üst üste kazanan Reform Halı,  Türkiye'deki ilk mağazasını açıyor.

24 Nisan 2010 Cumartesi günü açılacak olan mağaza oldukça iddialı. Dünyanın ilk el halısı görünümündeki makine halısını üretmeyi amaçlayarak kurulan Reform Halı, bu hedefini 2006 ve 2007 yıllarında kazandığı ödülle taçlandırmıştı.

Yıllardır Amerikan  mimarların gözdesi olan Reform Halı, Saks Fifth Avenue, TG-Max gibi ünlü mağazalarda Amerikalı tüketicinin beğenisini topluyordu.

Şimdi Reform Halı, Bursa Kent Meydanı AVM'de açtığı ilk mağazası ile Türkiye pazarına oldukça iddialı bir giriş yapıyor. Mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Tv'de Reform

Esra Erol

Evim Şahane

Mimar Selim Yuhay

Muhteşem Yüzyıl

Yahşi Cazibe

Reform Halı
Trend Halı San. ve Tic. A.Ş.

Turgut Özal Caddesi No: 208 Y.Dudullu 34775 Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Tel : +90 216 466 77 46 - 47 Faks : +90 216 466 77 45
 

© Tüm hakları Trend Halı Sanayi ve Ticaret A.Ş ye aittir.
Nice Group